ძირითადი მახასიათებლები
125×125 სმ / 1500 კგ| პლატფორმის ზომა | 125×125 სმ |
|---|---|
| ტვირთამწეობა | 1500 კგ |
| აწონვის ჯიბი | 500 გ |
| ლინერობა | ±1500 გ |
| განმეორებადობა | 500 გ |
| მაქს. დისპლეის დივიზია | 1/15,000 – 1/30,000 |
| სტაბილიზაციის დრო | 0.5 – 3 წმ |
| ტენზოგადამცემი | 4 ცალი |
| ტენზოგადამცემის ტიპი | Shear Beam |
| სიზუსტის კლასი | OIML C3 |
| დაცვა | IP68 |
| მასალა | მეტალი |
| პლატფორმის წონა | დაახლოებით 140 კგ |
| სამუშაო ტემპერატურა | -10°C … +40°C |
| შენახვის ტემპერატურა | -20°C … +70°C |
| კვება | 220VAC / 50Hz |
| გარანტია | 1 წელი |